Bariery drogowe U-12a - typ lubelski

Do grupy barier drogowych U-12a zaliczamy bariery typu lubelskiego. Barierki typu lubelskiego - podobnie jak inne wygrodzenia drogowe z rodziny zabezpieczeń U12a - uniemożliwiają nagłe wtargnięcie na jezdnie pieszych lub rowerzystów. Ze względu na budowę "szczeblinkową" są także stosowane w miejscach, gdzie zachodzi potrzeba ochrony pieszego lub rowerzysty przed upadkiem z wysokości (gdy powierzchnia ruchu położona jest powyżej 0,5 m od poziomu terenu).

O kolorystyce barier decyduje zarządca danej drogi.

Bariera drogowa - typ lubelski - składa się z jednego słupka z ocynkowanej rury stalowej oraz owalnego "wysokiego" przęsła wypełnionego szczeblinkami. W czasie montażu pierwszy startowy moduł łączy się z kolejnym modułem poprzez skręcanie. Na końcu tak zbudowanego ciągu wygrodzeniowego znajduje się tzw. słupek kończący (zamykający ciąg montażowy).

Dla barier typu lubelskiego montowanych w jednym ciągu należy dokupić dodatkowy słupek kończący (ilość barier + 1 słupek). W przypadku montażu w kilku odcinkach, do każdego ciągu należy uwzględnić dodatkowy słupek kończący.

 

Jeśli nie chcesz zamawiać w sklepie internetowym - zadzwoń lub wyślij zapytanie ofertowe!

Przyjmujemy zamówienia telefonicznie i e-mailowo. Zawsze też istnieje możliwość otrzymania indywidualnej oferty na produkty ze standardowej oferty sklepu.

Uwaga! Wyceniamy i realizujemy nietypowe produkty spoza oferty sklepu!

Masz pytanie - zadzwoń teraz:  tel. 575 998 823 lub 698 629 690

Lub wyślij e-maila: biuro@metalowy24h.pl

 

Bariery typ lubelski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 91 307 88 20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl