Zasieki concertina to rodzaj drutu ostrzowego, z którego tworzy się duże zwoje. Zasieki concertina najczęściej są używane przez wojsko, jednostki państwowe, ale również jako bariery więzienne czy ochrona miejsca kontroli zamieszek. Zasieki concertina to jedna z najskuteczniejszych form ochrony miejsc, które są pod szczególną ochroną.

 

 
 
 

Zasieki / drut ostrzowy

Zaciskarka automatyczna do montażu złączek fi 3 mm - 1 sztuka Zaciskarka automatyczna do montażu złączek fi 3 mm - 1 sztuka
Producent: metalowy24h.pl
Cena:

613,77 zł

Cena netto: 499,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wysięgnik (przedłużka) typu Y - 60x40 mm Wysięgnik (przedłużka) typu Y - 60x40 mm
Producent: metalowy24h.pl
Cena:

77,12 zł

Cena netto: 62,70 zł

zobacz więcej

Zasieki concertina - drut ostrzowy concertina

Zasieki concertina mają różnorodne zastosowanie. Przede wszystkim jest to skuteczne i nowoczesne ogrodzenie zaporowe służące do agresywnego zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony i dozoru lub obszarów o ograniczonej dostępności (np. obiekty Służby Więziennej, placówki wojskowe i policyjne, poligony, lotniska, tereny przemysłowe). Drut ostrzowy znany jest również pod innymi nazwami, zamiennie można używać: drut żyletkowy lub drut brzytwiasty a nawet falanga.

Zasieki koncertina - solidne zabezpieczenie

Zasieki concertina mogą funkcjonować jako samoistna agresywna zapora bądź jako element uzupełniający, który dozbraja tradycyjne formy ogrodzeniowe o niższych parametrach zabezpieczających.

Zasieki przestrzenne - rozwiązanie dla służb mundurowych

Zasieki przestrzenne powstają w wyniku połączenia ze sobą dwóch uformowanych maszynowo spiralnych odcinków drutu ostrzowego. Są pospinane specjalnymi metalowymi złączkami. Zasieki concertina po rozciągnięciu tworzą cylindryczną strukturę zaporową bardzo trudną do pokonania, w tym i do przecięcia za pomocą ręcznych narzędzi tnących. Najważniejszym elementem drutu ostrzowego, z którego są wykonane zasieki, jest cienka stalowa taśma z bardzo ostrymi „żyletkowymi” ostrzami, którą w czasie produkcji na całej długości zaciska się wokół mocnego stalowego drutu nośnego.

Drut ostrzowy Concertina

Zasieki concertina możemy podzielić na różne kategorie:
  • Zasieki concertina przestrzenne

    - podwójna spirala uformowana maszynowo połączona złączkami - dostępne średnice: 450 mm, 730 mm oraz 980 mm;
  • Zasieki z drutu ostrzowego przestrzenne bezzłączkowe

    - wykonane z pojedynczego spiralnego odcinka drutu ostrzowego - dostępne średnice: 300 mm oraz 450 mm;
  • Zasieki z drutu ostrzowego płaskie

     - (nie mają formy przestrzennej) - dostępne średnice: fi 500 mm, fi 700 mm, fi 900 mm.

Zasieki Concertina - zastosowanie

Zasieków concertina wykorzystuje się w miejscach, w których istnieje potrzeba masywnego i wytrzymałego zagrodzenia. Przede wszystkim znajdują swoje zastosowanie w więziennictwie, ale również przy ochronie budynków państwowych. Zasiek montuje się na wysięgnikach, które są przymocowane do słupów ogrodzeniowych. 

W naszym asortymencie można znaleźć również drut ostrzowy, zasieki concertina, zasieki spiralne z drutu ostrzowego, zasieki płaskie, siatka ostrzowa, zaciskarki do złączek do zasieków concertina, rękawice do montażu zasieków concertina, wysięgniki odkosy do drutu kolczastego, druty naciągowe do zasieków

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 91 307 88 20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl