Zadzwoń do nas:   91 307 88 20  575 998 823

Słupki krawędziowe U-2 | słupki drogowe U-2

Słupki krawędziowe U-2 to elementy drogowego systemu ostrzegawczo-informacyjnego. Dopuszcza się je do stosowania w celu bardziej precyzyjnego zlokalizowania zjazdu z drogi na skrzyżowaniu na inną drogę. Słupki krawędziowe określają dokładniej geometrię skrzyżowania, ułatwiając kierowcom manewr skręcania szczególnie w porze nocnej i w złych warunkach atmosferycznych.

Słupki krawędziowe U-2 posiadają odblaskowe pasy poprzeczne biało-zielone. Kształt słupków krawędziowych w poprzecznym przekroju jest okrągły o średnicy nie mniejszej niż 120 mm.

Słupki krawędziowe U-2 stosuje się na skrzyżowaniach wszystkich dróg, w ciągu których umieszczono drogowe słupki prowadzące. Umieszcza się je w odległości minimum 50 cm od krawędzi jezdni lub pobocza twardego.
 

Jeśli nie chcesz zamawiać w sklepie internetowym - zadzwoń lub wyślij zapytanie ofertowe!

Przyjmujemy zamówienia telefonicznie i e-mailowo. Zawsze też istnieje możliwość otrzymania indywidualnej oferty na produkty ze standardowej oferty sklepu.

Uwaga! Wyceniamy i realizujemy nietypowe produkty spoza oferty sklepu!

Realizujemy niestandardowe projekty. Jeżeli w ofercie sklepu nie znaleźliście Państwo produktu odpowiadającego Waszym potrzebom, prosimy o kontakt, abyśmy mogli przygotować spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Masz pytanie - zadzwoń teraz:  tel. 575 998 823 lub 698 629 690

Lub wyślij e-maila: biuro@metalowy24h.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl