Bariery chodnikowe / Bariery drogowe

Jednym z najważniejszych elementów miejskiej infrastruktury drogowej są barierki ochronne. Zapewniają one lepszą kontrolę ruchu i ochronę pieszych w miejscach poza autostradami, czyli w miastach, na wsiach i wzdłuż dróg powiatowych. Można umieszczać je na wiaduktach, nasypach, kładkach dla pieszych i wszędzie tam, gdzie w pobliżu jezdni znajdują się budynki lub elementy infrastruktury energetycznej, takie jak słupy wysokiego napięcia czy rurociągi. Bariery drogowe występują w wielu wariantach, są łatwo konfigurowane, dzięki czemu można dopasować je do szerokiej gamy zastosowań. Wyróżnia się m.in. poprzeczki tramwajowe, szczebelkowe, łańcuchowe i przeciwbryzgowe.

Bariera drogowa może zostać szybko ustawiona i zamontowana bez konieczności korzystania z prądu lub ciężkiego sprzętu. Większość poprzeczek jest betonowana w gruncie – nie są potrzebne do tego żadne kotwy czy dodatkowe elementy montażowe. Rury wykonane z ocynkowanej stali wyróżniają się dużą wytrzymałością, odpornością na korozję, a także nowoczesną estetyką – idealnie komponującą się z miejską przestrzenią.

Barierki ochronne prosto od producenta

Jako producenci oferujemy różnorodne barierki drogowe, które zapewnią solidną ochronę mienia i bezpieczeństwa publicznego. Każda z nich powstaje w zgodzie z wytycznymi, które określa norma PN-EN 1317. Do każdego produktu dołączane są certyfikaty oraz deklaracje zgodności. W sklepie Metalowy24h.pl zamówicie Państwo wysokiej klasy barierki służące do odgrodzenia chodnika dla pieszych od jezdni czy terenów zielonych od parkingów. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości precyzyjnie zaprojektowanych systemów popartych pierwszorzędnym wsparciem technicznym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą już teraz. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz doświadczony zespół pozostaje do Państwa dyspozycji.

Bariery chodnikowe dzielą się na: bariery U12a z poprzeczką, bariery U12a z dwoma poprzeczkami, bariery U12a bez poprzeczki, bariery U12a typ olsztyński, bariery szczeblinkowe, bariery łańcuchowe, bariery typ tramwajowy, bariery przeciwbryzgowe (błotochrony), bariery U12a typ siatkowy, bariery niskie trawnikowe, bariery typu ZOM, bariery typu modern (typ wrocławski), bariery ozdobne stalowo-żeliwne.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 91 307 88 20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl