Zadzwoń do nas:   91 307 88 20  575 998 823

Barierki techniczne / komunikacyjne

Barierki techniczne / komunikacyjne

Barierki techniczne (barierki ochronne, bariery przemysłowe, barierki magazynowe, bariery BHP, odbojnice przemysłowe) - to uniwersalne i proste w montażu bariery ochronne o ostrzegawczym wyglądzie stosowane przede wszystkim w przestrzeni przemysłowej np. do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, do zabezpieczania maszyn, regałów, a także innych elementów infrastruktury produkcyjnej, magazynowej lub logistycznej. Bariery techniczne doskonale sprawdzają się także przy ochronie personelu przed upadkiem z wysokości, np. ramp czy murów oporowych.

Barierki komunikacyjne - to barierki ochronne, które idealnie sprawdzają się do zabezpieczenia magazynu lub hali produkcyjnej. Głównym zastosowaniem barierek magazynowych jest wygradzanie, wyznaczanie i rozgraniczenie ciągów komunikacyjnych. Barierki komunikacyjne są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Barierki komunikacyjne z poprzeczką - wytworzone z czarnej stali, która jest poddana obróbce stumieniowo-ściernej. Taka obróbka stali zapewnia wysoką trwałość produktu.

Barierki techniczne, bariery BHP, barierki magazynowe, barierki komunikacyjne

W zależności od miejsca posadowienia oraz możliwości montażowych bariery techniczne wykonujemy w wersji do przykręcania - które są zakończone stopami montażowymi z otworami - oraz bariery w wersji do zabetonowania w podłożu. W takim wypadku całkowita wysokość barier jest zwiększana o 40-50 cm. Standardowo wykonujemy odbojnice oraz bariery techniczne z rur stalowych o średnicy 48,3 mm, 60,3 mm, 76,1 mm oraz 114,3 mm. Zawsze jednak istnieje możliwość wykonania odbojnic i barier ochronnych z rur lub profili o innej szerokości.

W naszej ofercie można znaleźć barierki techniczne, które sprawdzą się wewnątrz budynku oraz takie, które są przeznaczone na zewnątrz. Barierkami technicznymi / komunikacyjnymi mogą być także żółte bariery szczeblinkowe

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 wrześnie 1997 roku każda hala magazynowa powinna posiadać dobrze oznakowane ciągi komunikacyjne. 

Ciągi komunikacyjne ułatwiają i zapewniają wymijanie się pojazdów, a także pozwalają na zachowanie bezpiecznej odległości. Każda hala magazynowa wymaga dokładnej analizy i starannego rozplanowania miejsca ciągów komunikacyjnych. Taka organizacja ruchu wewnętrznego zapewnia bezpieczeństwo, ale także pozytywnie wpływa na organizację pracy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl