Wysokie budynki przemysłowe wymagają regularnego nadzoru, kontroli bezpieczeństwa lub serwisu. Często jednak dostęp na dach obiektów od wewnątrz jest utrudniony. Przygotowaliśmy więc konstrukcje, takie jak drabina z koszem ochronnym, które umożliwiają wchodzenie na dachy obiektów z zewnątrz. Specjalizujemy się w produkcji tego typu wyrobów metalowych, dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się m.in. drabiny elewacyjne, modele ewakuacyjne, szybowe i inne.

Drabiny elewacyjne

Nasze konstrukcje znajdują zastosowanie m.in. w montażu w szybach technicznych, a także studzienkach kablowych czy też pomieszczeniach maszynowych. Wybrane egzemplarze, takie jak drabina ewakuacyjna z koszem, są przeznaczone do montażu przy wysokich halach, budynkach, kominach, elewatorach czy masztach. Mogą być montowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz obiektów przemysłowych, technicznych czy magazynowych, zależnie od modelu.

Oferta konstrukcji elewacyjnych

Proponujemy konstrukcje metalowe, wykonane z wysokojakościowej stali, która została ocynkowana ogniowo w normie EN ISO 1461. Dzięki powłoce cynkowej, stal zyskała pełną odporność na trudne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć, a w efekcie także na korozję.

Dostępne są modele:

  • elewacyjne (ewakuacyjne),
  • szybowe

i inne.

Drabina elewacyjna z koszem ochronnym (ewakuacyjna)

Modele tego typu są jednobiegowe, dostępne w różnych wysokościach i wyposażone w kosz ochronny, zwiększający bezpieczeństwo. Proponujemy konstrukcje, które posiadają także szczeble antypoślizgowe, podłużnicę, podest spoczynkowy, słupek zejścia oraz inne elementy. Na indywidualne życzenie klienta możemy pomalować modele ewakuacyjne z koszem farbą proszkową.

Drabina szybowa (studzienkowa)

Produkujmy i dystrybuujemy również konstrukcje stałe, przeznaczone do montażu w szybach, włazach i studzienkach. Modele te mają standardowe uchwyty, podest spoczynkowe oraz szczeble antypoślizgowe. Podobnie jak inne propozycje z naszej oferty, są wykonywane z ocynkowanej ogniowo stali. Za dopłatą, możliwa jest opcja pomalowania proszkowego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 91 307 88 20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl