Zadzwoń do nas:   91 307 88 20  575 998 823

Wysokie budynki przemysłowe wymagają regularnego nadzoru, kontroli bezpieczeństwa lub serwisu. Często jednak dostęp na dach obiektów od wewnątrz jest utrudniony. Przygotowaliśmy więc konstrukcje, takie jak drabina z koszem ochronnym, które umożliwiają wchodzenie na dachy obiektów z zewnątrz. Specjalizujemy się w produkcji tego typu wyrobów metalowych, dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się m.in. drabiny elewacyjne, modele ewakuacyjne, szybowe i inne.

Nasze konstrukcje znajdują zastosowanie m.in. w montażu w szybach technicznych, a także studzienkach kablowych czy też pomieszczeniach maszynowych. Wybrane egzemplarze, takie jak drabina ewakuacyjna z koszem, są przeznaczone do montażu przy wysokich halach, budynkach, kominach, elewatorach czy masztach. Mogą być montowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz obiektów przemysłowych, technicznych czy magazynowych, zależnie od modelu.

Oferta konstrukcji elewacyjnych

Proponujemy konstrukcje metalowe, wykonane z wysokojakościowej stali, która została ocynkowana ogniowo w normie EN ISO 1461. Dzięki powłoce cynkowej, stal zyskała pełną odporność na trudne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć, a w efekcie także na korozję.

Dostępne są modele:

  • elewacyjne (ewakuacyjne),
  • szybowe

i inne.

Drabina elewacyjna z koszem ochronnym (ewakuacyjna)

Modele tego typu są jednobiegowe, dostępne w różnych wysokościach i wyposażone w kosz ochronny, zwiększający bezpieczeństwo. Proponujemy konstrukcje, które posiadają także szczeble antypoślizgowe, podłużnicę, podest spoczynkowy, słupek zejścia oraz inne elementy. Na indywidualne życzenie klienta możemy pomalować modele ewakuacyjne z koszem farbą proszkową.

Drabina szybowa (studzienkowa)

Produkujmy i dystrybuujemy również konstrukcje stałe, przeznaczone do montażu w szybach, włazach i studzienkach. Modele te mają standardowe uchwyty, podest spoczynkowe oraz szczeble antypoślizgowe. Podobnie jak inne propozycje z naszej oferty, są wykonywane z ocynkowanej ogniowo stali. Za dopłatą, możliwa jest opcja pomalowania proszkowego.

Inni oglądali również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl