Drut ostrzowy

Drut ostrzowy (drut żyletkowy, drut ostrzowy concertina) służy do agresywnego zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony i dozoru lub obszarów o ograniczonej dostępności (np. placówki wojskowe i policyjne, poligony, lotniska, obiekty więziennictwa, tereny przemysłowe). Drut ostrzowy może być stosowany na ogrodzeniu samodzielnie lub np. jako drut naciągowy (nośny) przy mocowaniu zasieków concertina. 

Drut ostrzowy

Drut ostrzowy, drut żyletkowy, razor wire 

Konstrukcja drutu ostrzowego (żyletkowego) opiera się na cienkiej stalowej taśmie z bardzo ostrymi „żyletkowymi” ostrzami. Taśma ostrzowa jest na całej długości zaciśnięta wokół mocnego nośnego drutu stalowego. Dzięki takiej budowie, wyroby z drutu ostrzowego są trwałe i trudne do pokonania, w tym i do przecięcia za pomocą ręcznych narzędzi. Drut ostrzowy jest dostępny - podobnie jak drut kolczasty - w formie gotowych rolek o różnej długości.  

Poza drutem ostrzowym dostaną Państwo u nas: zasieki concertina, zasieki spiralne, zasieki płaskie, siatka ostrzowa, złączki, rękawice oraz wysięgniki

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 91 307 88 20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl