Zadzwoń do nas:   91 307 88 20  575 998 823

Dostawa towarów

Dostawa zamówionych towarów

 

W sklepie internetowym metalowy24h.pl realizacja zamówień odbywa się w następujący sposób:

 

  • za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej - cennik uzależniony od wagi, gabarytów towaru.
  • transportem Producenta - po wcześniejszym ustaleniu warunków dostawy drogą e-mailową lub telefoniczną ze Sklepem;
  • poprzez odbiór zamówionego towaru własnym transportem bezpośrednio przez Klienta - po uzgodnieniu terminów drogą e-mailową lub telefoniczną ze Sklepem;

 

Wyżej wymienione warunki realizacji zamówień wynikają z faktu, że przeważająca część produktów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego metalowy24h.pl  to towary paletowe, dłużycowe i towary o dużych gabarytach. Ich dostawa jest każdorazowo indywidualnie ustalana pomiędzy Klientem, Sklepem oraz Producentem po złożeniu zamówienia w Sklepie.

 

Zawsze troszczymy się o to, aby koszty transportu były jak najniższe. Ostatecznie o wszystkim decyduje Klient.

 

Przy większości produktów z naszej oferty znajdują się informacje na temat warunków i kosztów dostawy danego towaru. Są one uzależnione od takich czynników jak odległość, waga oraz rozmiar zamówionego produktu.

Jeżeli informacje o kosztach dostawy nie zostały podane lub przy składaniu zamówienia została wybrana opcja "koszt dostawy do ustalenia", koszt transportu nie wliczy się do całkowitej wartości zamówienia. W takim przypadku Sklep skontaktuje się z Kupującym w celu ustalenia kosztów dostawy. 

 

Zawsze istnieje możliwość odbioru zamówionego towaru bezpośrednio własnym transportem. W takiej sytuacji prosimy jedynie o kontakt e-mailowy lub telefoniczny, abyśmy mogli ustalić niezbędne szczegóły.

 

Standardowo dokładamy starań, aby każdy produkt został wykonany w ciągu 14 dni roboczych, w szczególnych wypadkach termin ten może się wydłużyć.

 

Więcej szczegółów na temat warunków dostawy znajdziecie Państwo w Regulaminie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl