Zasieki concertina (drut ostrzowy conceritna) 

Zasieki przestrzenne concertina - ogrodzenie zaporowe, które służy do agresywnego zabezpieczenia obszarów wymagających ochrony oraz dozoru. Zasieki concertina mogą być samoistną zaporą lub jako element uzupełniający ogrodzenie. 

Standard - ostrze gładkie o szerokości 22 mm.

 

Premium - ostrza ząbkowane o szerokościach 25 mm, 35 mm. Na listwie dodatkowo znajdują się 2 zęby.

Zasieki concertina / przestrzenne

W ofercie sklepu Metalowy24h.pl znajdziecie Państwo zasieki przestrzenne – nowoczesne ogniowo ocynkowane, a zarazem bardzo skuteczne ogrodzenie zaporowe powszechnie stosowane w zakładach karnych, na terenach wojskowych, a także wokół lotnisk, urzędów i ambasad. Drut ostrzowy Conceritna to skuteczne zabezpieczenie zapobiegające wtargnięciu osób postronnych do obszaru o ograniczonym dostępie. Na pierwszy rzut oka przypomina drut kolczasty kojarzony z zagrodami dla bydła. Różnica jest taka, że zasieki dostarczane są w płaskich, rozwijanych zwojach, co ułatwia przechowywanie, transport i instalację. Z uwagi na żyletkowe ostrza, zasieki przestrzenne powinny być montowane przy użyciu właściwego osprzętu.

Zasieki przestrzenne Conceritna – zamów z dostawą od producenta

Od momentu powstania nasza firma koncentruje się na spełnianiu nawet najbardziej wygórowanych wymagań klientów. Stale modyfikujemy nasze produkty i opracowujemy nowe modele, aby nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem. W ofercie sklepu Metalowy24h.pl dostępne są druty ostrzowe Conceritna ze stali nierdzewnej różniące się długością zasieku po rozciągnięciu, lcizbą zwojów i średnicą. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem produktowym i składania zamówień online. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy standard obsługi. Gwarantujemy bezpieczną dostawę na terenie całego kraju. Nasz zespół ekspertów służy pomocą w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 91 307 88 20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl