Słupki blokujące ze stali nierdzewnej

Słupki ze stali nierdzewnej to nowoczesne i estetyczne rozwiązania z zakresu małej architektury miejskiej. Wyznaczają strefy użytkowe i zabezpieczają przed nieuprawnionym wjazdem pojazdów na chodniki, deptaki, ciągi komunikacyjne czy ścieżki rowerowe. Słupki oprócz eleganckiego wyglądu charakteryzują się wysoką odpornością na korozję, trwałością oraz eleganckim wyglądem. Słupki ze stali nierdzewnej mogą być polerowane lub szczotkowane - dzięki temu każdy może dostosować wygląd słupka pod konkretne zastosowanie. Stal nierdzewna nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia antykorozyjnego, nie musi być malowana, więc wyprodukowane z niej słupki doskonale prezentują się w każdej przestrzeni. 

 
 
 

Słupki ze stali nierdzewnej

Słupki ze stali nierdzewnej

Słupki ze stali nierdzewnej dzielą się na rodzaje:

  • słupki ze stali nierdzewnej polerowanej: z "lustrzaną", odbijającą światło powłoką, które dobrze sprawdzają się w miejscach o wysokim zapyleniu - osiadający na nich pył można łatwo usunąć, przecierając je zwykłą szmatką. 
  • słupki ze stali nierdzewnej szczotkowanej: elegancka, matowa powłoka bardziej odporna na lekkie zarysowania (łatwiej je usunąć i nie wymaga to specjalistycznego sprzętu jak w wypadku słupków polerowanych). Nie zaleca się ich w miejscach o dużym zapyleniu - wtedy lepiej się sprawdzą słupki polerowane. 

Słupki ze stali nierdzewnej można też podzielić ze względu na sposób montażu: 

Aby efekt błyszczenia słupków był jeszcze większy wystarczy przetrzeć je specjalną włókniną do stali nierdzewnej.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 91 307 88 20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl