Zadzwoń do nas:   91 307 88 20  575 998 823  570 998 824 

Mała architektura miejska

Podczas spacerów, jazdy samochodem czy wycieczek rowerowych, mijamy je bez zwracania na nie większej uwagi. Jednakże okazuje się, że ich brak sprawiłby, że miasta stałyby się... puste. Mowa oczywiście o małej architekturze miejskiej – estetycznej i funkcjonalnej. Wśród dostępnych u nas produktów, w tej kategorii, znaleźć można między innymi ozdobne kosze na śmieci, słupki chodnikowe, modułowe wiaty na kosze, stojaki rowerowe, barierki, słupki do znaków drogowych i wiele więcej elementów małej architektury miejskiej.

Do współpracy z nami, w celu zakupu prezentowanych w tym miejscu produktów, zachęcamy instytucje publiczne, zajmujące się gospodarowaniem przestrzeni w miastach. Wszystkie dostępne tutaj produkty: ławki, stoły miejskie, donice, osłony pni drzew, tablice informacyjne czy kosze miejskie i parkowe, proponujemy w dobrych cenach. W ich produkcji dbamy o precyzje wykonania poszczególnych elementów małej architektury miejskiej, dzięki temu prezentuje się ona doskonale, a także może posłużyć przez niezwykle długi czas z zachowaniem najwyższych walorów estetycznych.

   
 
 

 
 
 

  
 

Kosz na śmieci ozdobny Wenus - stalowo-żeliwny - 27 litrów Kosz na śmieci ozdobny Wenus - stalowo-żeliwny - 27 litrów
Producent: metalowy24h.pl
Cena: 1 725,69 zł (netto: 1 403,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kosz na śmieci ozdobny Afrodyta - stalowo-żeliwny - 27 litrów Kosz na śmieci ozdobny Afrodyta - stalowo-żeliwny - 27 litrów
Producent: metalowy24h.pl
Cena: 1 838,85 zł (netto: 1 495,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl