Zadzwoń do nas:   91 307 88 20  575 998 823

Barierki techniczne

Barierki techniczne (barierki ochronne, bariery przemysłowe, barierki magazynowe, bariery BHP, odbojnice przemysłowe) - to uniwersalne i proste w montażu bariery ochronne o ostrzegawczym wyglądzie stosowane przede wszystkim w przestrzeni przemysłowej np. do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, do zabezpieczania maszyn, regałów, a także innych elementów infrastruktury produkcyjnej, magazynowej lub logistycznej. Bariery techniczne doskonale sprawdzają się także przy ochronie personelu przed upadkiem z wysokości, np. ramp czy murów oporowych.

Barierki techniczne, bariery BHP, barierki magazynowe

W zależności od miejsca posadowienia oraz możliwości montażowych bariery techniczne wykonujemy w wersji do przykręcania - które są zakończone stopami montażowymi z otworami - oraz bariery w wersji do zabetonowania w podłożu. W takim wypadku całkowita wysokość barier jest zwiększana o 40-50 cm. Standardowo wykonujemy odbojnice oraz bariery techniczne z rur stalowych o średnicy 48,3 mm, 60,3 mm, 76,1 mm oraz 114,3 mm. Zawsze jednak istnieje możliwość wykonania odbojnic i barier ochronnych z rur lub profili o innej szerokości.

W naszej ofercie można znaleźć barierki techniczne, które sprawdzą się wewnątrz budynku oraz takie, które są przeznaczone na zewnątrz. Barierkami technicznymi mogą być także żółte bariery szczeblinkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl