Opcje przeglądania
Zasieki płaskie | Wersja standard BTO 22
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego w wersji standard wykonane są z wytrzymałej stali poddanej procesowi cynkowania. Ostrza taśmy ostrzowej typu BTO 22 są tu gładkie i nie posiadają dodatkowych nacięć. Dzięki płaskiemu ułożeniem zwojów, zasieki po zainstalowaniu nie wystają poza obrys ogrodzenia, co czyni je idealnym rozwiązaniem do montażu na bramach, furtkach oraz w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Zasiek płaskie w tej wersji występują w zwojach o średnicy 500, 700 i 900 mm. To doskonały wybór dla klientów poszukujących balansu między skutecznością ochrony, estetyką a kosztami inwestycji.

Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - ø 450 mm - BTO 22 - 10 mb - wersja STANDARD
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - ø 450 mm (zasieki płaskie concertina)
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - Ø 500 mm - to wysokiej jakości ocynkowany produkt do budowy nowoczesnych ogrodzeń zaporowych służących do umiarkowanie agresywnego zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony i dozoru lub obszarów o ograniczonej dostępności (np. placówki wojskowe i policyjne, poligony, lotniska, obiekty więziennictwa).
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 1 dzień
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - ø 500 mm - BTO 22 - wersja STANDARD
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - ø 500 mm (zasieki płaskie concertina)
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - Ø 500 mm - to wysokiej jakości ocynkowany produkt do budowy nowoczesnych ogrodzeń zaporowych służących do umiarkowanie agresywnego zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony i dozoru lub obszarów o ograniczonej dostępności (np. placówki wojskowe i policyjne, poligony, lotniska, obiekty więziennictwa).
Dostępność: dostępny w magazynie
Wysyłka w: 1 dzień
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - ø 700 mm - BTO 22 - wersja STANDARD
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - ø 700 mm (zasieki płaskie concertina)
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - Ø 700 mm - to wysokiej jakości ocynkowany produkt do budowy nowoczesnych ogrodzeń zaporowych służących do umiarkowanie agresywnego zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony i dozoru lub obszarów o ograniczonej dostępności (np. placówki wojskowe i policyjne, poligony, lotniska, obiekty więziennictwa).
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5-7 dni
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - ø 900 mm - BTO 22 - wersja STANDARD
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - ø 900 mm (zasieki płaskie concertina)
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego - Ø 900 mm - to wysokiej jakości ocynkowany produkt do budowy nowoczesnych ogrodzeń zaporowych służących do umiarkowanie agresywnego zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony i dozoru lub obszarów o ograniczonej dostępności (np. placówki wojskowe i policyjne, poligony, lotniska, obiekty więziennictwa).
Dostępność: zapytaj o cenę
806,00 zł
Cena netto: 655,28 zł
Waluty
Zaloguj się