Zasieki spiralne z drutu ostrzowego ze stali nierdzewnej - ø 450 mm - bezzłączkowe (zasieki spiralne dla wojska i więzień)

Dostępność: zapytaj o cenę
Cena brutto: 463,28 zł 463.28
Cena netto: 376,65 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zasieki spiralne z drutu ostrzowego ze stali nierdzewnej - ø 450 mm - bezzłączkowe (zasieki spiralne dla wojska i więzień) 

Zasieki spiralne z drutu ostrzowego ze stali nierdzewnej Ø 450 mm - bezzłączkowe - to wysokiej jakości, bardzo skuteczne nowoczesne ogrodzenie zaporowe służące do agresywnego zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony i dozoru lub obszarów o ograniczonej dostępności (np. placówki wojskowe i policyjne, poligony, lotniska, obiekty więziennictwa, tereny przemysłowe). Zasieki spiralne często funkcjonują jako ogrodzenie uzupełniające łącznie z tradycyjnymi formami ogrodzeniowymi, które są dużo łatwiejsze do sforsowania.

Konstrukcja zasieków spiralnych z drutu ostrzowego concertina opiera się na spiralnie zwiniętym pojedynczym odcinku drutu ostrzowego bez złączek i splotów, gdzie średnica zwojów wynosi 45 cm. Zasieki spiralne z drutu ostrzowego po rozciągnięciu tworzą cylindryczną zaporę bardzo trudną do pokonania, w tym i przecięcia za pomocą ręcznych narzędzi. Średnica zwojów po rozciągnięciu może ulec zmniejszeniu o około 5-10%. Drut ostrzowy tworzący zasieki spiralne concertina to cienka stalowa taśma z bardzo ostrymi „żyletkowymi”  ostrzami, która jest zaciśnięta na nośnym drucie stalowym.

Dane techniczne – zasieki spiralne z drutu ostrzowego:

  • długość zasieków po rozciągnięciu - 8 mb,
  • drut nośny - od 2,2 do 2,5 mm (w zależności od produktu),
  • ilość zwojów – 31,
  • średnica pojedynczego zwoju – 450 mm,
  • taśma z ostrzami - blacha stalowa o grubości 0,5 mm (+/- 0,1 mm),
  • materiał - stal nierdzewna (całość).
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 91 307 88 20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl