Przykręcana bariera łańcuchowa U12b - 150 x 110 cm - słupek fi 48,3 mm - szara

Dostępność: dostępny w magazynie
Cena brutto: 444,72 zł 444.72
Cena netto: 361,56 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Przykręcana bariera łańcuchowa U12b - 150 x 110 cm - słupek fi 48,3 mm - szara

Przykręcana bariera łańcuchowa U12b - 150 X 110 cm - słupek Ø 48,3 mm (barierka łańcuchowa, bariera drogowa, bariera wygrodzeniowa) - to prosta w montażu, trwała i praktyczna ocynkowana bariera ochronna o estetycznym wyglądzie stosowana ze względów bezpieczeństwa w miejscach, gdzie wskazane jest odgrodzenie od siebie obszarów o różnym przeznaczeniu np. chodnika dla pieszych i jezdni czy terenów zielonych i parkingów. Bariery łańcuchowe U12b stosuje się przede wszystkim wzdłuż dróg o dużym ruchu pieszych, w obrębie skrzyżowań, na których konieczne jest skierowanie pieszych na wyznaczone przejścia oraz w innych miejscach, gdzie zachodzi potrzeba ochrony pieszego w połączeniu z kierunkowaniem przepływu ruchu. Bariery U12b mogą być także wykorzystywane jako elementy blokujące wjazd samochodów na chodniki lub inne miejsca wymagające ochrony np. trawniki.

Aby wybrać odpowiednią wersję bariery, należy skorzystać z rozwijanej listy, która znajduje się pod ceną produktu. Dostępne opcje - ilość rzędów łańcucha: - 1 rząd lub 2 rzędy. Bariera łańcuchowa U12b składa się z jednego słupka z ocynkowanej rury stalowej oraz łańcucha (1 lub 2 rzędy). W czasie montażu pierwszy startowy moduł (słupek + łańcuch) łączy się z kolejnym modułem (słupek + łańcuch). Na końcu tak zbudowanego ciągu wygrodzeniowego znajduje się tzw. słupek kończący (zamykający ciąg montażowy). Cena dotyczy 1 słupka i łańcucha. Dla barier montowanych w jednym ciągu należy dokupić dodatkowy słupek kończący (ilość barier + 1 słupek). W przypadku montażu w kilku odcinkach, do każdego ciągu należy uwzględnić dodatkowy słupek kończący.

Dane techniczne - bariera łańcuchowa U12b:

  • długość bariery - 1500 mm (odległość między słupkami; łańcuch odpowiednio dłuższy, by zapewnić właściwe "ugięcie" - ok. 25 cm od linii prostej)
  • wysokość słupka - min. 1100 mm (nad gruntem 1100 mm - wersja do przykręcania),
  • słupek wykonany z rury Ø 48,3 mm,
  • słupek "zamknięty" od góry "kapslem" PCV (opcjonalnie dostępny "kapsel" metalowy),
  • łańcuch - ogniwa stalowe - fi 6 mm (malowanie proszkowe w kolorze słupków lub ocynk),
  • słupek - ocynk + malowanie proszkowe - kolor SZARY (wg palety RAL),
  • CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI do każdego produktu,
  • sposób montażu - PRZYKRĘCANIE (słupek zakończony stopką montażową z 4 otworami).

Produkty powiązane

 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 91 307 88 20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl