Zadzwoń do nas:   91 307 88 20  575 998 823  570 998 824 

Słupki ze stali nierdzewnej

Słupki ze stali nierdzewnej to nowoczesne i elastyczne rozwiązania pozwalające zabezpieczyć wjazd pojazdów na chodnikach, deptakach, ciągach pieszych, parkingach czy ścieżkach rowerowych.

Słupki oprócz eleganckiego wyglądu charakteryzują się wysoką odpornością na korozję, trwałością oraz eleganckim wyglądem. 

Słupki ze stali nierdzewnej mogą być polerowane lub szczotkowane - dzięki temu każdy może dostosować wygląd słupka pod konkretne zastosowanie. 

Stal nierdzewna nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia antykorozyjnego, nie musi być malowana, więc słupki oferują jednolity, elegancki wygląd. 

Słupki ze stali nierdzewnej dzielą się pod względem sposobu wykończenia:

- słupki ze stali nierdzewnej polerowanej: z "lustrzaną", odbijającą światło powłoką, które dobrze sprawdzają się w miejscach o wysokim zapyleniu - osiadający na nich pył można łatwo usunąć, przecierając je zwykłą szmatką. 

- słupki ze stali nierdzewnej szczotkowanej: elegancka, matowa powłoka bardziej odporna na lekkie zarysowania (łatwiej je usunąć i nie wymaga to specjalistycznego sprzętu jak w wypadku słupków polerowanych). Nie zaleca się ich w miejscach o dużym zapyleniu - wtedy lepiej się sprawdzą słupki polerowane. 

Słupki ze stali nierdzewnej można też podzielić ze względu na sposób montażu: 

słupki do przykręcania do podłoża - Słupki ze stali nierdzewnej do przykręcenia mają podstawę, która ładnie prezentuje się ze specjalnymi rozetami wypukłymi (do zamaskowania śrub).

słupki ze stali nierdzewnej do zabetonowania - oferujemy do nich również specjalne rozety maskujące płaskie. 

 Aby efekt błyszczenia słupków był jeszcze większy wystarczy przetrzeć je specjalną włókniną do stali nierdzewnej.

UWAGA! WYCENIAMY I REALIZUJEMY NIETYPOWE PRODUKTY SPOZA OFERTY SKLEPU!

Realizujemy niestandardowe projekty. Jeżeli w ofercie sklepu nie znaleźliście Państwo produktu odpowiadającego Waszym potrzebom, prosimy o kontakt, abyśmy mogli przygotować spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.

MASZ PYTANIE - ZADZWOŃ TERAZ:  tel. 570 998 824 lub 698 629 690

LUB WYŚLIJ E-MAILA: biuro@metalowy24h.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl