Zadzwoń do nas:   91 307 88 20  575 998 823

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Barierki komunikacyjne - barierki do wyznaczania ciągów komunikacyjnych

Barierki komunikacyjne ze szczeblinkami są przystosowane do użytku wewnątrz magazynu. Ich montaż odbywa się za pomocą przykręcania. Montaż barierek komunikacyjnych - zapewnia bezpieczeństwo w hali magazynowej dla pracowników i wózków widłowych.

Ciągi komunikacyjne w magazynie - do czego się przydają?

Ciągi komunikacyjne ułatwiają i zapewniają wymijanie się pojazdów, a także pozwalają na zachowanie bezpiecznej odległości. Każda hala magazynowa wymaga dokładnej analizy i starannego rozplanowania miejsca ciągów komunikacyjnych. Taka organizacja ruchu wewnętrznego zapewnia bezpieczeństwo, ale także pozytywnie wpływa na organizację pracy. 

Kiedy wyznaczyć ciągi komunikacyjne na hali magazynowej?

Wyznaczanie ciągów komunikacyjnych jest ważne już na wstępnym projekcie hali magazynowej. Istotną kwestią podczas wyznaczania ciągów komunikacyjnych jest ich oznaczenie. Dlatego barierki komunikacyjne ze szczeblinkami są w kolorze żółtym oraz posiadają dodatkowe elementy z folii odblaskowej, która jest widoczna nawet z dużej odległości. 

Jak przygotować halę magazynową na wózki widłowe?

W magazynach, w których są aktywne wózki widłowe, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na wyznaczenie ciągów komunikacyjnych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl